English VersionМакедонска верзија

дома | галерија | изработка | контакт | порачки

Галерија - Икони - Света Злата Мегленска

Галерија

Света Злата Мегленска - Цена 700 ден.

додади во кошничка

Цена 700 ден.

Стандардните формати за изработка на икони се 20cm на 30cm, 12cm на 20cm, 40cm на 60cm. Доколку сакате икона изработена по ваша желба или пак различен формат слободно контактирајте нè, само наведете ги димензиите и името на иконата или пак испратете ни слика на е-меил info@pirografija.com

најгоре | дома | галерија | изработка | контакт | порачки | корисни линкови

телефон +389 70 675702   info@pirografija.com

gucci bagsfendi bagstimberland mens bootskobe zoomprada handbagsair max 2009leather handbagsasics sports shoes louboutin shoes salembt shoes sale